اخبار تصویری اخبار ویدئویی
سخنگوی دولت: نگرش آمریکا به ماهیت آپارتاید رژیم صهیونیستی تغییر کرده است
0
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
کنعانی گفت: نگاه به فضای عمومی در آمریکا به عنوان پدرخوانده رژیم جعلی ‎اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی‌ها، نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.

به گزارش راه فردا به نقل از ایرنا، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در توییتی نوشت: بر اساس آخرین نظرسنجی دانشگاه مریلند، 20 درصد از جمهوری‌خواهان و 44 درصد از دموکرات‌ها، اسرائیل را ‎نژادپرست می‌دانند و حمایت از جنبش ‎تحریم رژیم صهیونیستی نیز افزایش یافته است.

نگاهی به فضای عمومی در آمریکا به عنوان پدرخوانده رژیم جعلی اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی ها، نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.

بر اساس آخرین نظرسنجی دانشگاه مریلند، 20 درصد از جمهوری‌خواهان و 44 درصد از دمکرات‌ها، اسرائیل را نژادپرست می‌دانند و حمایت از جنبش ‎تحریم رژیم صهیونیستی نیز افزایش یافته است.

‏قطعا در صورت باز شدن فضای آزادی بیان علیه صهیونیست‌ها و رها شدن آمریکا از سیطره لابی صهیونیستی و نظرسنجی گسترده و مستقل‌تر از مردم آمریکا، نتایج شگفت انگیزتری علیه ماهیت و موجودیت این رژیم جعلی اسرائیل بدست می آید.

افکار عمومی و نخبگان آمریکا حق دارند در جستجوی پاسخ به این پرسش باشند که چرا رژیم‌های آمریکا منافع مردم این کشور و دهها کشور و ملتی که آنها را فقط به زبان «متحد» خود می‌نامند، قربانی رژیم غاصب، آپارتاید، غیردموکراتیک و رو به اضمحلال صهیونیستی می کنند؟!

پایان خبر/***

به اشتراک بگذارید :
تیترهای مرتبط
رئیس جمهور: در برخورد با فساد اغماض نمی‌کنیم
نماینده ویژه رئیس جمهور در امر مبارزه با فساد در جلسه هیات دولت گزارشی از اقدامات صورت گرفته دولت برای پیشگیری و مقابله با فساد ارائه کرد و رئیس جمهور ...
امکان توافق با انعطاف پذیری بیشتر ایران و آمریکا
حسن بهشتی پور کارشناس مسائل بین الملل بیان داشت: ایران و آمریکا، برای رسیدن به توافق در مذاکرات احیای برجام و رفع تحریم ها باید انعطاف بیشتری از خود در ...
اسلامی: ریشه مصیبتی که برای هسته‌ای ایران ایجاد شده در دشمنی منافقین است
محمد اسلامی: امیدواریم تیم مذاکره کننده با استدلال قوی از نظرسیاسی و حقوقی این شر را از سرملت برطرف ‌کند و کشور در مسیر پیشرفت و توسعه گام بردارد. ...
به مخاطره افتادن انرژی جهان با ادامه تحریم های نفتی ایران
جواد اوجی پس از پایان سی‌امین نشست روز پنجشنبه (9 تیرماه) ائتلاف اوپک‌پلاس بیان کرد: تصمیم امروز اوپک پلاس در واقع اجرای تصمیم ماه پیش یعنی افزایش تولید نفت به ...
برجام چه می شود؟
رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا : تصمیم برای از سرگیری مذاکرات در روزهای آتی در واشنگتن و تهران گرفته شده است. ...
تیتر های اخیر
پربیننده ترین های هفته